Registrace | Nákupní košík
Jméno:    Heslo:

o nás  |   prodejní místa  |   kniha navstev  |   kontakt

Aktuálně z vinařství


MÁME NOVÝ E-SHOP !

JAK SE VÁM LÍBÍ ?
Předtím, než proběhne kompletní vizuální přeměna Vinařtví Procházka na Vinařství Mezi Horami, s.r.o spustili jsme nový E-Shop.

•    Jednoduchý a přehledný - snadná orientace v nabídce produktů.

•    Praktický - dotazy a poptávky je možné odeslat ...

více z vinařství


Víno z Velkých Pavlovic

Víno z Velkých Pavlovic je spolek sdružující malé vinaře pěstující a zpracovávající hrozny v katastru obce Velké Pavlovice.

EXPEDICE KRAJEM ANDRÉ
... aneb cyklovýlet s chutí vína po rozhlednách

Start s očkováním v Hustopečích ...

Již čtvrtým rokem odstartovala Expedice Krajem André 2009 datována na termín první prázdninové soboty – 27. června 2009.

Startovacím místem téměř devatenáctikilometrové trasy se stal kemp Formanka v Hustopečích. Zde si mohli všichni účastníci zakoupit startovací balíček, který krom mnohého dalšího obsahoval slušivé bílé tričko.

Zaregistrovanáno bylo bezmála 500 návštěvníků - tedy prozatímní rekord, čímž jste nám udělali obrovskou radost.

Aby nedoprovázely účastníky velenáročné expedice žádné žaludeční a trávicí potíže, dostali všichni hned na začátku k vnitřnímu užití medikament v podobě „očkování proti ptačí chřipce“. Pro dospělé spočívalo ve štamprličce pravé hustopečské mandloňovice, děti dostaly sladké čokoládové pralinky.

Půle cesty pod Slunečnou ve Velkých Pavlovicích ...

Ti, kteří dorazili k razítkovacímu místu č. 5, tedy k radnici ve Velkých Pavlovicích, již podle pojmenování stanoviště vytušili, že mají první polovinu za sebou. Toto místo se nazývá „Na půli cesty“.  Zde si všichni opět orazili průkazy a navíc, čekalo zde na každého malé překvapení. Dospělí si mohli pochutnat na vzorečku výtečného André z našeho vinařství, děti dostaly na krk medaili s obrázkem rozhledny Slunečná a malou zdravou svačinku, oblíbené sušenky Be-Be.

šestou zastávkou se stala zbrusu nová rozhledna Slunečná, jež byla nad Velkými Pavlovicemi otevřena teprve začátkem května letošního roku. Mnozí z účastníků expedice vnímali Slunečnou jako naprosté překvapení a přízrak a doslova se nestačili divit, co nám to tu od loňského roku „vyrostlo“. Ostatní zastávku na známém příjemném místě rádi přivítali a náležitě si ji vychutnali.

Protože bylo razítkovací místo u velkopavlovické rozhledny letošní nejžhavější novinkou a tahákem, nebylo zde nic ponecháno náhodě. Pod Slunečnou jsme pro Vás připravili ochutnávku našich vín, výborné občerstvení, grilovaná masa, samozřejmostí byla možnost vystoupat na rozhlednu, to vše podmalované tóny jihomoravských lidových písniček.

Všem účastníkům Expedice Krajem André 2009 děkujeme za hojnou účast a za rok se těšíme na shledanou!

 


zpět aktuality


       © 2009 Vinařství Procházka | Design: Roman Kopecký | Webmaster: Jiří Huslík