Registrace | Nákupní košík
Jméno:    Heslo:

o nás  |   prodejní místa  |   kniha navstev  |   kontakt

Aktuálně z vinařství


MÁME NOVÝ E-SHOP !

JAK SE VÁM LÍBÍ ?
Předtím, než proběhne kompletní vizuální přeměna Vinařtví Procházka na Vinařství Mezi Horami, s.r.o spustili jsme nový E-Shop.

•    Jednoduchý a přehledný - snadná orientace v nabídce produktů.

•    Praktický - dotazy a poptávky je možné odeslat ...

více z vinařství


Víno z Velkých Pavlovic

Víno z Velkých Pavlovic je spolek sdružující malé vinaře pěstující a zpracovávající hrozny v katastru obce Velké Pavlovice.

NAŠE VÍNA V MAKRO HoReCa club Víno 2014-2015

• Speciální sortiment vín výhradně pro gastronomii.

Vinný katalog HoReCa je reakcí na stále oblíbenější trend, který se projevuje v rozšiřování nabídky vín, anebo vytváření zcela nových speciálních vinných lístků. Nabídka katalogu je unikátní, umožňující objevit a umístit do jednoho vinného lístku kvalitní vína ze všech moravských podoblastí.

Nový katalog Makro HoReCa víno IV., nabízející neveřejný sortiment určený exkluzivně pro HoReCa zákazníky společnosti Makro Cash & Carry, obsahuje to nejlepší z moravských vinic od prestižních vinařství, která dodávají svá vína výhradně do gastronomických provozů. V nabídce jsou zastoupeny všechny čtyři moravské vinařské podoblasti: Znojemská, Velkopavlovická, Mikulovská a Slovácká.

Kolekce katalogu Makro HoReCa víno IV. je určena zákazníkům registrovaným u velkoobchodní společnosti Makro jako HoReCa, tedy majitelům a provozovatelům hotelů, restaurací, party servisů, vinoték a ostatních gastronomických zařízení. Katalog určený exkluzivně pro gastronomická zařízení vydává Makro 2x do roka. Zákazníci se v něm seznámí s aktuální nabídkou kvalitních domácích vín a získají možnost rozšíření, obměny nebo sestavení vinných lístků tak, aby byly vyvážené a ucelené a aby jejich nabídka uspokojila i nejnáročnější hosty.

Vedle nabídky vín se lze v katalogu navíc dozvědět základní informace o vinařství přímo z úst majitelů či pracovníků. Makro tímto způsobem aktivně podporuje menší a středně velká domácí vinařství, která vyrábějí někdy jen malé objemy řady druhů kvalitních vín (od 30 000 po 150 000 lahví za rok), jaké ani nelze prodávat běžně na regálech, a proto je nenajdete ani v nabídce vinoték prodejen Makro.

Při nákupu zákazník nejprve kontaktuje sommeliéra nebo jeho zástupce, který mu poradí a připraví nákup k odběru. Vína si lze také rezervovat online.

Zákazníci HoReCa mají navíc možnost využít širokou nabídku služeb poskytovanou sommeliéry společnosti Makro. Ti jim osobně poradí, která vína by se hodila do vinného lístku právě jejich typu restaurace, baru či hotelu. Po konzultaci a na přání zákazníka sommeliér připraví vinný lístek, který se výborně hodí k podávaným jídlům (tzv. snoubení), samozřejmostí je i bezplatné vytištění vinných lístků. Mezi další služby patří i degustace, kterou sommeliéři předvedou na přání zákazníka přímo na místě, nebo proškolení personálu klienta.

zpět aktuality


       © 2009 Vinařství Procházka | Design: Roman Kopecký | Webmaster: Jiří Huslík