Registrace | Nákupní košík
Jméno:    Heslo:

o nás  |   prodejní místa  |   kniha navstev  |   kontakt

Aktuálně z vinařství


MÁME NOVÝ E-SHOP !

JAK SE VÁM LÍBÍ ?
Předtím, než proběhne kompletní vizuální přeměna Vinařtví Procházka na Vinařství Mezi Horami, s.r.o spustili jsme nový E-Shop.

•    Jednoduchý a přehledný - snadná orientace v nabídce produktů.

•    Praktický - dotazy a poptávky je možné odeslat ...

více z vinařství


Víno z Velkých Pavlovic

Víno z Velkých Pavlovic je spolek sdružující malé vinaře pěstující a zpracovávající hrozny v katastru obce Velké Pavlovice.

SVATOMARTINSKÉ OTEVŘENÉ SKLEPY 2012

Chcete být opravdu prvními, kteří ochutnají letošní mladá vína? Přijeďte na letošní Svatomartinské otevřené sklepy.

Tradiční akce Svatomartinské otevřené sklepy 2012 se koná v sobotu 10. listopadu 2012. Bude pro Vás otevřeno téměř 20 vinných sklepů v čase od 11 hod. do 18 hod. Připravena je pro Vás i tipovací soutež o hodnotné a vinné ceny.
Využijte proto příležitosti a rezervujte si vstupenky předem!

Postačí Vám zavolat do TIC Velké Pavlovice na tel.: 519 428 149 a sdělit Vaše jméno, příjmení, místo bydliště a telefonní spojení jako identifikační údaje pro vydání Vaší vstupenky či vstupenek. Vstupenky pak pro Vás budou připraveny k vyzvednutí v den akce od 10.00 do 13.00 hod. v místě běžného prodeje v sokolovně (kulturní dům, Hlavní 1, Velké Pavlovice). Pokud si je v tuto dobu nevyzvednete, rezervace bude automaticky zrušena.
Cena vstupenky 800,- Kč

Vstupné zahrnuje: volnou degustaci ve všech otevřených sklepech, vstup na večerní besedu u cimbálu, 300,-Kč v kuponech na nákup vína, degustační sklo, vinný lístek s kontakty na vinaře a mapkou města, propisku, stylovou taštičku na skleničku a označení návštěvníka.

Večerní beseda u cimbálu: začátek v 19 hod. v sokolovně (kulturním domě), těšit se můžete na další ochutnávku vín velkopavlovických vinařů a vystoupení folklórního souboru Javorník, k tanci a poslechu bude hrát cimbálová muzika Slovácko mladší, vyhodnocení tipovací souteže a vylosování výherců před půlnocí, občerstvení zajištěno.

O PŮLNOCI slavnostní otevření svatomartinských vín za přítomnosti všech vinařů ze spolku Víno z Velkých Pavlovic. (konec přibližně ve 2 hod. ráno 11.11.)

Fotografie z průběhu akce najdete ZDE.

zpět aktuality


       © 2009 Vinařství Procházka | Design: Roman Kopecký | Webmaster: Jiří Huslík