Registrace | Nákupní košík
Jméno:    Heslo:

o nás  |   prodejní místa  |   kniha navstev  |   kontakt

Aktuálně z vinařství


MÁME NOVÝ E-SHOP !

JAK SE VÁM LÍBÍ ?
Předtím, než proběhne kompletní vizuální přeměna Vinařtví Procházka na Vinařství Mezi Horami, s.r.o spustili jsme nový E-Shop.

•    Jednoduchý a přehledný - snadná orientace v nabídce produktů.

•    Praktický - dotazy a poptávky je možné odeslat ...

více z vinařství


Víno z Velkých Pavlovic

Víno z Velkých Pavlovic je spolek sdružující malé vinaře pěstující a zpracovávající hrozny v katastru obce Velké Pavlovice.

VINEX 2010 a jeho hodnocení

Ani pro tentokrát nevynecháme aktivní účast na veletrhu VINEX, který se koná v klasickém termínu 2.-5. března. Najdete nás v pavilonu A2 stánek 035. Letos se VINEXu poprvé zúčastňujeme pod hlavičkou občanského sdružení JPK - Jistota Pavlovické kvality, kde vedle dalších místních vinařů představíme naše vína.

Po pečlivé úvaze jsme se rozhodli nabídnout Vám především mladá bílá vína a vína rosé ročníku 2009 doplněné o starší ročníky vín červených.

MüLLER THURGAU            2009   pozdní sběr 
MUŠKÁT OTTONEL            2009   jakostní 
NEUBURSKÉ                       2009   jakostní 
TRAMÍN ČERVENÝ             2009   pozdní sběr 
VELTLÍNSKÉ ZELENÉ         2009   pozdní sběr   

FRANKOVKA                     2008   jakostní  
MODROHORSKÉ Cuvée     2008   jakostní   
MODRÝ PORTUGAL           2008   jakostní  
RULANDSKÉ MODRÉ          2008   pozdní sběr   
SVATOVAVŘINECKÉ         2008   pozdní sběr   
ZWEIGELTREBE ROSÉ       2009   jakostní 

Představíme nejen svá vína, ale i město Velké Pavlovice jako zajímavý turistický cíl vhodný jak pro aktivní, tak i pro pohodovou dovolenou, na které je skvělé velkopavlovické víno příjemným bonusem.

HODNOCENÍ

Pátkem 5.března byl ukončen VINEX 2010. Po celé čtyři dny měli návštěvníci vinařského veletrhu možnost ochutnat naše vína, popovídat si a zjistit, co je nového v našem vinařství.

Radost nám udělala jak hojná účast, tak kladné hodnocení námi představených vín. Příjemné bylo také vidět známé tváře, ať už našich odběratelů, obchodních partnerů, tak i milovníků vína, kteří navštěvují pravidelně vinařské akce pořádané ve Velkých Pavlovicích.

Větší zájem jsme zaznamenali převážně o bílá suchá vína. Návštěvníkům našeho stánku velice zachutnalo jakostní Neuburské nebo Muškát Ottonel ročníku 2009.  Z červených vín zaujalo Modrohorské cuvée nebo Modrý Portugal panenské úrody ročníku 2008. Hitem se ovšem stalo polosladké Zweigeltrebe Rosé 2009, které tak navazuje na oblíbená rosé z předešlých let.

Věříme, že jste všichni našli aspoň kousek z toho co jste hledali a těšíme se na Vás buď u nás ve sklepě, nebo na příštím veletrhu VINEX 2011.


Vinex 2010
Vinex 2010
Vinex 2010
Vinex 2010

zpět aktuality


       © 2009 Vinařství Procházka | Design: Roman Kopecký | Webmaster: Jiří Huslík