Registrace | Nákupní košík
Jméno:    Heslo:

o nás  |   prodejní místa  |   kniha navstev  |   kontakt

Aktuálně z vinařství


MÁME NOVÝ E-SHOP !

JAK SE VÁM LÍBÍ ?
Předtím, než proběhne kompletní vizuální přeměna Vinařtví Procházka na Vinařství Mezi Horami, s.r.o spustili jsme nový E-Shop.

•    Jednoduchý a přehledný - snadná orientace v nabídce produktů.

•    Praktický - dotazy a poptávky je možné odeslat ...

více z vinařství


Víno z Velkých Pavlovic

Víno z Velkých Pavlovic je spolek sdružující malé vinaře pěstující a zpracovávající hrozny v katastru obce Velké Pavlovice.

VINOBANÍ 2009 V NOVÉM

V letošním roce jsme se rozhodli pro investici a po získání dotací pro dokončení výstavby výrobní haly. Hrubá stavba ležela ladem již několik let a investice na její dokončení  a do nové technologie pro zpracování hroznů a výroby vína se vyšplhala ke 3 milionům korun. Technologie, kterou dodala firma Unicom Hodonín, se skládá ze sestavy 14 nerezových tanků pro nakvášení  hroznů a řízené kvašení o celkové kapacitě 33.000 litrů. Dalším vybavením je chladící centrála, průtokový chladič, pneumatický lis na hrozny a čerpadlo s eliptickým rotorem.

Šibeniční termín pro dostavění výrobní haly 1. září se nepodařilo dodržet na 100%. K tomuto datu byl naplánován 1. sběr letošního vinobraní. Chybí otěru odolný nátěr podlahy a drobné natěračské práce. Tyto práce se dokončí po vinobraní. Venkovní fasáda je plánována na jaro příštího roku.

Na výstavbě se podílely firmy:  Zednictví Hycl
                                                  Vodo-topo-plyn Vladimír Zborovský
                                                  Montáž a opravy elektrických zařízení Peter Havelka
                                                  Klempířství Zdeněk Hicl   

Dále bychom rádi poděkovali Martinu Hyclovi, Václavu Jaborníkovi, Zbyňku Pláteníkovi a Martinu Mikulicovi za pomoc a ochotu při dokončovacích pracích.

Věříme, že nová technologie nám pomůže k ještě lepší kvalitě našich vín, o čemž se budete moci sami přesvědčit už 14. Listopadu na Svatomartinských otevřených sklepech.


Výrobní hala
VINOBANÍ 2009 V NOVÉM
VINOBANÍ 2009 V NOVÉM
Výrobní hala
VINOBANÍ 2009 V NOVÉM
VINOBANÍ 2009 V NOVÉM

zpět aktuality


       © 2009 Vinařství Procházka | Design: Roman Kopecký | Webmaster: Jiří Huslík